SONNIGER GROUP

Vízia firmy

SONNIGER je európsky výrobca moderných, ekologických a optimálne prispôsobených zariadení určených na priemyselné vykurovanie. Špecializujeme sa na oblasť teplovzdušných ohrievačov a vzduchových clôn.

Naše teplovodné ohrievače vzduchu HEATER sa vyznačujú vysokou pružnosťou vykurovanie a vďaka svojej variabilite a príslušenstva sa môžu uplatňovať v najrôznejšom prostredí. Vhodným miestom využitia sú napríklad sklady, dielne, obchodné alebo kancelárske priestory a pod. Teplovodné ohrievače HEATER patrí k najmodernejším na trhu a sú vybavené veľmi kvalitným výmenníkom novej generácie.

Výrobky SONNIGER sú jednoduchou voľbou - čitateľný sortiment presne zodpovedá potrebám zákazníka. Technickú podporu vo firme SONNIGER tvorí tím odborníkov, ktorí sú zameraní na hľadanie optimálneho riešenia, sú kompetentní a pripravení na spoluprácu.

  • Konkurencieschopné výrobky
  • Jednoduchý výber
  • Skúsenosti a znalosti
  • Ľudia

HEATING PARTNERS

SONNIGER je tiež zameraný na filozofiu HEATING PARTNERS, ktorého hlavným cieľom je spolupráca a podpora rozvoja podnikania firiem v oblasti vykurovania. Okrem pomoci pri výbere zariadenia Vám radi poradíme, ako efektívne získať nových zákazníkov, vyvíjať prodejové aktivity a ako budovať dôveryhodný obraz Vašej firmy.

Newsletter

Ak chcete dostávať informácie o novinkách a dôležitých akciách, prosím, odošlite e-mail.