Spolupracujte s nami

Jedným z hlavných cieľov firmy SONNIGER je zameranie na podporu filozofie HEATING PARTNERS, čo znamená nadviazanie spolupráce a podporu rozvoja podnikania firiem v oblasti vykurovania. Skúsenosti firmy SONNIGER získané na trhoch západnej a východnej Európy sú cenným zdrojom poznania a inšpirácie. Preto okrem komplexných znalostí produktov ponúkaných našou firmou by sme sa chceli podeliť o praktické vedomosti a skúsenosti v oblasti rozvoja predajných aktivít a obrazu firmy s osobitným dôrazom na špecifiká trhu v oblasti vykurovania.

KÚRENÁRI

Poznáme a dokonale rozumieme špecifikám práce firiem z  kúrenárskej oblasti. Program spolupráce s inštalačnými firmami okrem podpory v oblasti našich produktov zahŕňa tiež budovanie úzkych a trvalých vzťahov.

PONÚKAME VÁM:

TECHNICKÉ PORADENSTVO

 

ŚKOLENIA

 

HEATING PARTNERS

Potrebujete radu, konzultáciu alebo technické informácie o našich produktoch teplovzdušného vykurovania? Sme tu pre vás na mobilné linke technického poradcu našej spoločnosti a na našich webových stránkach. Očakávať môžete priateľský prístup a transparentné rokovania.   Schopnosť doporučiť zákazníkovi konkrétny typ teplovodného ohrievača vzduchu, ktorý je najvhodnejší pre jeho podnik, patrí spolu so skvelými predajnými zručnosťami k základom úspešného obchodu a budovanie dôveryhodného obrazu Vašej spoločnosti. Môžeme Vás to naučiť. Ponúkame školenia pre Vašu firmu v termíne a mieste navrhnutých Vami.   V rámci našej filozofie SONNIGER HEATING PARTNERS Vám na základe našich dlhoročných skúseností z práce na európskych trhoch môžeme poskytnúť užitočné informácie týkajúce sa organizácie spoločnosti, optimalizácie obchodných aktivít alebo organizácie marketingových aktivít.


PROJEKTANTI

Projektanti sú kľúčovou skupinou určujúce inovatívne a ekologické trendy v priemyselnom vykurovania na európskom trhu. Ako firma SONNIGER si vážime spoluprácu s každým človekom zaoberajúcim sa touto oblasťou. Naše produkty Vám môžu pomôcť nájsť najjednoduchšie a efektívnu formu teplovzdušného vykurovania pre Vaše projekty.

V rámci filozofie SONNIGER HEATING PARTNERS Vám radi poskytneme všetku podporu nielen z hľadiska našich teplovodných ohrievačov HEATER a vzduchových clôn GUARD, ale ponúkneme tiež prehľadný katalóg produktov, technické poradenstvo od regionálneho poradcu, obchodné skúsenosti a podporu vo fáze realizácie Vášho projektu.

Kontaktujte nás